گوگل کیپ
ویدئو

آموزش گوگل کیپ

پرویز شمس در این ویدئو بطور جامع کلیه قابلیت‌های اپلیکیشن قدرتمند Google Keep را با شما به اشتراک می‌گذارد. گوگل کیپ بهترین راهکار برای مدیریت

ادامه مطلب ...

قیف بازاریابی محتوا !

چگونه می‌توانیم تولید محتوا برای سایت را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم؟ طوری که هم هزینه‌ی تولید محتوا تا حد امکان زیاد نباشد و هم نتیجه‌ی قابل‌قبولی از تولید محتوا برای سایت خود و یا هر رسانه‌ی دیگری، بگیریم.

ادامه مطلب ...

نقشه راه (تدوین استراتژی بازاریابی محتوا)

در منابع معتبر جهانی تعاریف متعددی از «استراتژی بازاریابی محتوا» و مراحل تهیه و تدوین آن ذکر شده است که دارای شباهت‌ها و تفاوت‌های گاه جزئی و گاه چشمگیر هست. در این فصل «تدوین استراتژی بازاریابی محتوا» به ارائه و توضیح مجموعه‌ای از به‌روزترین شیوه‌های تدوین استراتژی محتوا خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب ...

آیا بازاریابی محتوایی به درد کسب‌وکار من می‌خورد؟

اگر کلمه بازاریابی محتوای به گوش شما خورده باشد و اطلاعات مختصری راجع به آن داشته باشید حتماً این سؤال برایتان پیش‌آمده که آیا بازاریابی محتوایی به درد کسب‌وکار من می‌خورد؟ برای پاسخ به این سؤال بهتر است کمی بیشتر راجع به تولید و بازاریابی محتوا بدانیم.

ادامه مطلب ...

محتوا چیست؟

“محتوا پادشاه است” ، بلافاصله بعد از شنیدن این سوال شاید این جمله به ذهنتان خطور کند ، که ترجمه این مقاله را در بخش قبل آوردیم اما در سالهای اخیر بقدری که این جمله و جملات مشابه تکرار شده است، متاسفانه مفهوم محتوا مورد توجه قرار نگرفته است، بنابراین بهتر است قبل از اینکه بخواهیم بحث بازاریابی محتوا را آغاز کنیم مفهوم محتوا را به خوبی درک کرده باشیم.

ادامه مطلب ...